Jak toksyczne kobiety zabijają mężczyznę w mężczyźnie

Przekazuję Wam bardzo dobry materiał wideo Eugeniusza Żuczkowa pokazujący, jak głupie, nieświadome i toksyczne kobiety niszczą swoich mężczyzn w związkach i jak zabijają mężczyznę w mężczyźnie. Do toksycznych i szkodliwych zachowań kobiet zalicza się krytykanctwo, porównywanie z innymi mężczyznami, wyładowywanie frustracji za własne wybory i błędy (przecież miałeś być księciem z bajki, już, teraz), prowokacje, uderzanie w męskie ego, ciągłe niezadowolenie, czy brak realnie pozytywnego wsparcia. Toksyczne kobiety żądają bycia w centrum uwagi, obniżają samoocenę mężczyznom, motywację do działań, a dodatkowo wzbudzają poczucie winy, by mężczyzna czuł się kimś kto jest twórcą całego nieszczęścia i problemów. Autor filmu tłumaczy, że toksyczne kobiety robią to nieświadomie i chcą dobrze, ale jednak POPEŁNIAJĄ GŁĘBOKIE BŁĘDY NISZCZĄCE NIE TYLKO MĘŻCZYZNĘ, A POTEM CAŁĄ ICH RELACJĘ I UCZUCIE.

Z toksyczną kobietą dostaje się życie (a raczej pole bitwy) z rywalizującym, nielojalnym, mściwym, małostkowym, płytkim, egoistycznym, niegodnym zaufania, robiącym po swojemu, roszczeniowym twórcą nienawiści i negatywnych emocji (dram).

O współżyciu nie mówimy nawet, bo toksyczne kobiety używają seksu jako karty przetargowej (i nagrody), by jeszcze silniej niszczyć mężczyznę. O podobnych rzeczach i skrywanej mizoandrii kobiet pisałem nie raz, ale jest to materiał dla tych, którzy wolą obejrzeć, niż czytać. Prowadzący wykład podzielił kobiety prosto: na głupie, i na mądre. Które kobiety wybierać? Których unikać? Do którego modelu kobiety i partnerki powinny dążyć, by stworzyć harmonijną relację, w której mężczyzna będzie lepszą wersją samego siebie? Toksyczne kobiety powiedzą: jeśli mężczyzna dał się zniszczyć, to był za słaby, nie był wcale mężczyzną. Ale to nieprawda. Jesteśmy tylko i aż ludźmi. Wszyscy. Nie kimś kto ma się bronić przed destrukcją ze strony tak zwanej partnerki miłosnej, choć z miłością postawa tego zła wcielonego ma tyle wspólnego ile moje teksty z krótkimi notkami. Odwróćmy te słowa. Jeśli kobieta nie ma empatii wobec mężczyzny, nie jest wcale kobietą. Nie jest człowiekiem. I takich kobiet się trzeba wystrzegać, bo prędzej, czy później podłożą kłodę pod nogę. Najpewniej, kiedy mężczyzna będzie w dołku, bo tak są nauczone reagować na męskie słabości i problemy. Jest to naturalne według autora wykładu, ale powinny się tego oduczyć.

Zapraszam.

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

 

Jak toksyczne kobiety zabijają mężczyznę w mężczyźnie

(łapki w górę dla zwiększenia zasięgów, przypominam!)

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Zestawy komentarzy
1 Zestawy odpowiedzi
4 Followersi
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
4 Autorzy komentarzy
Drzewo oliwnePingwinologOlafMaciej Zamojski Ostatnie odpowiedzi autora
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciej Zamojski
Gość
Maciej Zamojski

Oj tak… ile takich w życiu spotkałem. Są nie do wytrzymania. Kompletnie nie chce się dla nich niczego robić, choć cały czas uznają, że z nimi wogóle nie ma problemu. Teraz mam inną kobietę od roku, wspiera mnie, dodaje energii, widzi we mnie dużo zalet, więc mam nadzieje wlicza się do tych 50%. Panowie niebo a ziemia. Na Twojej stronie przeczytałem że jest moda na bycie wredną i złośliwą. Może to tego wina?

Pingwinolog
Użytkownik
Pingwinolog

Owszem jest taka moda, wciska się to na każdym kroku. Ileż już widziałem nawet młodych dziewcząt zaczytanych w jakieś pierdoły pokroju “Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”. Nawet dziesięcioletnie dziewczynki noszą koszulki z Małą Mi z nadrukami “Jestem zołzą i dobrze mi z tym”… I to jest też najsłabsza strona dobrego filmiku – te proporcje to jakieś 75-25 na rzecz głupio postępujących, a nie fifty-fifty.

Olaf
Gość
Olaf

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć że strona jest super i czytam regularnie. Bardzo dziękuję za znajdowanie takich materiałów. Czekam na więcej!

Drzewo oliwne
Gość
Drzewo oliwne

Nie jestem za tym żeby edukować kobiety jakie powinny być dla swoich partnerów, bo robilyby mi konkurencję 🙂
Obecnie przy drących sie babsztylach wystarczy po prostu być miłą dla faceta i już wzbudza się zainteresowanie. I nic więcej 🙂