Jak może wyglądać twoje małżeństwo i rozwód z kobietą

Czy jesteś przygotowany na to jak może wyglądać twoje małżeństwo i rozwód z kobietą? Znasz pojęcie divorce rape? Czy wiesz o tym, że kobiety są motywowane do tego, by brać rozwody, ponieważ zazwyczaj to one na nich korzystają i to mężczyźni budują swoje kobiety, gdy na odwrót to rzadkość? Wiesz, że sądy rodzinne są sfeminizowane i stronnicze, ponieważ kobiety są specjalistkami w szczegółowym obwinianiu innych? Wiesz, że wina kobiet zasądzana jest tylko w 3% przypadków spraw rozwodowych i wcale to nie oznacza, że kobiety są tak święte? Wiesz, że to kobiety masowo składają pozwy rozwodowe, więc nie masz żadnej pewności, że Twoja kobieta tego nie zrobi? Szczególnie, kiedy mocno naciska na ślub i go wręcz żąda (nie tracę na ciebie czasu, jeśli nie myślisz o mnie poważnie, nieprawdziwy mężczyzno)?

UWAGA: Jeśli nie chcesz, by strona zniknęła z internetu, a twórcy mieli motywację do jej comiesięcznego prowadzenia, czy może chcesz podziękować za włożoną pracę, zapoznaj się z tematem:

Wsparcie strony i autoraMożesz zostać dobrowolnym darczyńcą - kliknij, by dowiedzieć się więcej

 

Wiesz, że tylko wobec mężczyzn stosuje się ostracyzm, kiedy odchodzą od kobiety i rodziny, a kobiety wychwala, że poszukały szczęścia, gdy zmieniają gałąź (zdrada)? Czy wiesz czym jest dzisiaj małżeństwo i że nie ma nic wspólnego z tym czym było jeszcze kilkadziesiąt lat temu i myślimy życzeniowo, że będzie takie nadal, mimo, że zmieniło się prawo i role płciowe? Wiesz kim jest mężczyzna dla społeczeństwa i obywatelem której kategorii? Wiesz, że opieka nad dziećmi jest zazwyczaj nadawana kobietom, nawet jeśli wykazało się patologię u matki? Jeśli zależy Ci na dzieciach, będziesz zmuszany do uległości wobec kobiety i wykonywania jej pragnień jak posłuszny niewolnik bez możliwości oponowania i walki o swoją godność. Będziesz widział coraz więcej kobiet, które wymagają bardzo wiele od innych, od siebie dając jak najmniej i żądając jak nie równego, to specjalnego traktowania. Jeśli jesteś ignorantem przekonanym o swoich wielkich możliwościach i braku ewentualnych porażek, w tym sądzisz, że jesteś pewny kim jest kobieta z którą jesteś i że jesteś w stanie przewidzieć co zrobi – zamykaj moją stronę. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o divorce rape, o tym jak mężczyźni są dyskryminowani w sądach rodzinnych – czytaj i oglądaj film, który zamieściłem tutaj (przetłumaczyłem napisy na polski):

 

 

Jeśli interesuje Cię temat, czytaj dalej – wejdź też na kanał youtube, polub, udostępnij, skomentuj.

Divorce rape – gwałt rozwodowy na mężczyznach w praktyce i z definicji

Zacznij od przejrzenia słownika, który sporządziłem, byś nie miotał się między nieznanymi Ci dotąd określeniami:

Słownik pojęć The Red Pill (bez tego ani rusz!)

 

Słownik The Red Pill – część druga

Do sedna.

Divorce rape – czyli gwałt rozwodowy. Jest to dyskryminacja mężczyzn przy rozwodach, czyli oddawaniu męskiego majątku kobietom, które zarabiały mniej i które wnosiły mniej zasobów, oraz nieruchomości w czasie trwania związku. W teorii jest to zrozumiałe: kobieta musi mieć gdzie zamieszkać z dziećmi po rozwodzie. W praktyce kobiety stają się podłe i używają divorce rape do tego, by zastraszać mężczyzn, wykorzystywać usługowo i finansowo. Divorce rape nakazuje mężczyźnie płacić alimenty na byłą żonę do końca życia, mimo że była żona ma źródło utrzymania, a także jest już w związku z kimś innym i nie jest niezdolna do pracy. To jest odsuwanie ojców od wychowania i spotykania się z dziećmi, komplikowanie dystrybucji alimentów które idą na dzieci. Jest to niszczenie finansowe mężczyzn, którym nakłada się alimenty wyznaczane na podstawie możliwości zarobkowych, a nie faktycznych zarobków, czyli wpisywanie mocno zawyżonych kwot. Jest to łatwość w obwinianiu mężczyzn, że są nieodpowiedni, a często i oskarżani o pedofilię, gwałty małżeńskie, czy też inne agresywne zachowania sprowokowane miesiącami i latami przez kobiety, za którymi stoją sądy rodzinne. Dla sądów utrata pieniędzy przez mężczyznę to jest nic, w porównaniu do tego jak kobiety są źle traktowane przez mężczyzn w małżeństwach. Sądy rodzinne jednak nie pochylają się nad tym jak mężczyźni są traktowani, czy są prowokowani, wykorzystywani i nieszanowani. W końcu są mężczyznami. Mają być silni, mogą przecież odejść i być sami, a kobietom łatka ofiary jest przyznawana z urzędu. I to jest równość.

Małżeństwo 2.0

Jak może wyglądać twoje małżeństwo i rozwód z kobietą

Neologizm odnoszący się do małżeństwa bez orzekania o winie i kar z tego tytułu przysługujących. Jakie wydarzenia prowadzą do stworzenia małżeństwa 2.0?

Tą sytuację zobaczyliście na filmie. Lata małżeństwa, gdzie kobieta zachowuje się złośliwie, podle wobec mężczyzny, krytykuje go często, narzeka, nie dotrzymuje danego mu słowa, obmawia u koleżanek, porównuje z innymi mężczyznami in minus, wzbudza poczucie winy, że to jego sprawka, że ona i rodzina są nieszczęśliwi, karze go brakiem seksu, gdy nie spełnia jej zachcianek. Nagle ta kobieta decyduje, że to ona jest nieszczęśliwą ofiarą w bardzo złym związku ze złym mężczyzną i co następuje, czyli wykopuje go z domu, zabiera połowę majątku (które wypracował on), nie pozwala kontaktować mu się z jego dziećmi, dostaje alimenty na siebie i dzieci, bo przecież nie zarabiała tyle ile mężczyzna, a na dodatek wskakuje do łóżka innemu mężczyźnie, który też ma pieniądze. Obłowiona, szczęśliwa, zadowolona, ale jednak wykorzystała prawo do zniszczenia mężczyzny i skłamania na temat swojego faktycznego stanu w małżeństwie 1.0. Wiele kobiet naprawdę wierzy, że są ofiarami i mają gorzej w życiu, mimo takich przywilejów.

Prawdziwe i nieprawdziwe powody rozwodów

Jak może wyglądać twoje małżeństwo i rozwód z kobietą

Zacznijmy od tego, że rozwód to tylko skutek innych problemów. Rozwód to leczenie objawowe.

Kobiety składają od 65 do 80% pozwów rozwodowych w np. niektórych stanach USA i należy się zastanowić dlaczego tak jest. Jest wiele czynników zrozumiałych dla których kobiety się rozwodzą jak przemoc fizyczna, przewlekły i niechętny do leczenia alkoholizm, zdrady. Ale kobiety w ~60% przypadków podają zupełnie inny powód rozwodów: konflikt charakterów. Na to może się składać wszystko i nic. Czasem nawet zarzuty, że “nie dojrzał”, “trudno było z komunikacją”, “nie rozumiał”, co jest trudne do udowodnienia i bardziej polegamy tutaj na wierze, że rzeczywiście kobieta mówi prawdę, niżeli tak było faktycznie. Kobiety jak znamy ich naturę, potrafią być bardzo nieświadome tego jak ich byt wpływa na rzeczywistość, jak w szachach mają problem z rozróżnianiem zależności przyczynowo-skutkowych, często też mają bardzo silne mechanizmy obronne i np. stosują projekcję, przez co swoje własne wady projektują na kimś innym i nie jesteś wtedy w stanie z tym wygrać argumentu logicznie. Oczywiście kobieta w stosowaniu projekcji Tobie zarzuci brak logiki. To jest nie do wygrania. Jest wielu mężczyzn, którzy wierzą swoim kobietom w ich negatywne oceny samych siebie, nikomu się nie żalą, nikogo nie pytają, robią swoje i wewnątrz czują się winni, czują się źle. A psychologia ewolucyjna udowadnia, że kobiety stosują silne i przebiegłe manipulacje, by kontrolować mężczyzn czy to przy pomocy poczucia winy, odwracania kota ogonem, zazdrości, strachu (w tym przed zabraniem dziećmi, lub oskarżeniem o pedofilię), tresury seksem, grania kartą ofiary i wiele więcej.

Prawdziwe przyczyny rozwodów

Kobiety stosują tak samo często przemoc fizyczną (ale używają narzędzi, uderzają z zaskoczenia, zamiast uczestniczenia w otwartej walce), kobiety częściej stosują przemoc psychiczną (częściej nawet usprawiedliwiane hormonami i okresem), kobiety praktycznie tyle samo zdradzają, aczkolwiek są o wiele bardziej przebiegłe i zdecydowanie łatwiej ukrywają swoje negatywne uczynki. To, że mężczyźni widnieją jako zdradzający częściej może być spowodowane tym, że po prostu są częściej przyłapywani i jesteśmy mniej ostrożni (być może właśnie przekonani o swoich wielkich umiejętnościach). Do tego dodajmy, że jeśli kobiety stosują przemoc psychiczną, czy też używają seksu w związku jako nagrody, lub braku seksu jako kary za złe sprawowanie, to można też przemyśleć czy kobiece zaniedbanie mężczyzny w związku nie było pierwszym czynnikiem.

Stosowanie używek, jak alkohol. Tutaj mężczyźni przodują. Wobec kobiet był jeszcze długi czas ostracyzm, szczególnie jeśli chodzi o picie alkoholu, więc spożywają mniej, lub za plecami. Ale już nie ma ostracyzmu wobec palenia papierosów, podjadania słodyczy, czy uzależniania się od innych form rekompensowania swojej zaburzonej osobowości (szukanie uwagi, zdjęcia). Poza tym mężczyźni popełniają od 5 do 8x więcej samobójstw niż kobiety, więc można zauważyć jak mężczyźni sobie (nie) radzą z męskimi obciążeniami. Być może też tymi nadawanymi w związkach (łącznie z finansami), po zdradach kobiet, czy nieodwzajemnionej miłości. Feminizm nie walczy o tych mężczyzn w tej fałszywej “równości” płci, więc my tu musimy zrobić i propagować dalej.

Przykładowe konflikty w związkach i małżeństwach

Pisane z oczu mężczyzny, więc kobiety pewnie będą widzieć to inaczej.

Jeśli ktoś poznał się z kobietami “z bliska”, to wie, że jest bardzo dużo kobiet, które potrafią często szukać dziury w całym, robić z igły widły i tworzyć przeróżne dramy, aby tylko żywić się stworzonymi sztucznie emocjami, czy konfliktami. Rolą męską jest, by kobietę uświadamiać i uspokajać, aczkolwiek jeśli kobiety uczy się, by mężczyzn nie szanowały, to te zabiegi nie działają – co Ty się znasz? Kobiety bardzo często chcą pokazać, że są lepsze w sytuacjach, gdy okażesz im odrzucenie – “ja ci dam”! Mściwość kobiet jest powszechnie znana, także na salach sądowych, ale i w związkach w błahych z pozoru sytuacjach. Stworzyć prowokację, dobić psychicznie mężczyznę, następnie gdy zareaguje obroną siebie, zrobić z siebie ofiarę. Za pół godziny będą do rany przyłóż i bajdurzyć o miłości, że nie mogą Cię stracić.

I teraz co się dzieje. Kobiety trzymają na uwięzi, uzależniają od siebie, mężczyzna staje się odpowiedzialny za humory kobiety (wmówiła mu, że to jego wina), a mężczyzna się nikomu nie żali. Jeśli kobiety atakują częściej, to mężczyźni się wycofują, a kobiety zamiast spojrzeć na swoje winy, to widzą kolejną winę w mężczyźnie: oddalił się. Tak jest, gdy mamy kobietę niedojrzałą, która podchodzi do związku z pozycji roszczeniowej, a tego się kobiety uczy. Wymagaj, szanuj siebie, nie pozwalaj sobie, Twoje emocje są ważniejsze, niż wszelkie zasady – i popadają w skrajność, sądząc, że im wszystko wolno i zawsze mogą się jakoś usprawiedliwić (najlepiej winą mężczyzny).

Kobietom wolno sterować faktami i chcą skazywać na podstawie subiektywnych emocji mężczyzn za np. molestowanie (czułam, że chce mnie zgwałcić! czułam, że jakbym powiedziała “nie” to by nie przestał!), albo robią często awantury, odstawiają cyrki i strzelają fochy (przemoc psychiczna!), gdy coś im się w głowie uroi, że nie są już tak kochane jak wcześniej (czuję, że już mnie tak nie kochasz jak wcześniej, żądam powrotu do tego, będę atakować i niszczyć Ciebie, aż się ockniesz). Sadyzm.

Udowodniono też, że  kobiety szybciej i częściej kończą związki, ponieważ są dużo bardziej wrażliwe na problemy, niż mężczyźni, częściej się zamartwiają tym co niepotrzebne, ale też wyczulone są jak narcyzi na objawy niedoceniania (czym dają sobie prawo do tworzenia awantur). I to tworzy kolejne problemy, w których mówi się, że się “ich nie rozumie”, co jest następstwem konfliktu charakterów przy rozwodach. Następnie, jeśli mężczyzna źle zareaguje na kobiece ataki, bo mogą to być testy i prowokacje (po prostu – przemoc psychiczna), to kobieta stawi się w pozycji ofiary i ma kolejny pseudodowód na to, że to mężczyzna jest stroną winną. Statystyki są w porządku, ale trzeba umieć je czytać i się w nie zagłębić. Tutaj rada jest taka, jak zawsze: opanowanie i brak reakcji. Lepiej być uznanym za biernego, niż zareagować np. fizycznie i skazać się samemu na areszt.

divorce rape

Ciekawy fakt, może nie do końca widoczny dla wielu. Jeśli kobiety są płcią selektywną, to na nich ciąży odpowiedzialność za stan związku w dużej mierze.
Zobaczmy. Jeśli kobieta ogłosi swoją chęć na związek na portalu randkowym, zgłosi się multum mężczyzn. To ona ma prawo wybierać i ma wolność wyboru. Jeśli mężczyzna zgłosi taką chęć i tak będzie musiał się wykazać, by “zasłużyć” sobie na wybór przez kobietę. Być lepszym niż konkurencja. Nawet jeśli kobieta się do niego odezwie, to jest to maksimum jej inicjatywy. Rozkręcić rozmowę, zaprosić, zainicjować, przyjechać ma mężczyzna. Ale to kobieta wybiera – to jest odpowiedzialność.

I teraz przychodzi statystyka rozstań i rozwodowych inicjowana przez kobiety. Co druga, trzecia para się rozwodzi z inicjatywy kobiety. Wniosek jest prosty – jeśli kobiety muszą się rozwodzić, to wybierają źle.

Nie uczymy kobiet bycia konkretnymi, by wiedziały czego chcą, by znały rozwiązania na sytuacje życiowe, ale też nie uczymy nawet odpowiedzialności i obowiązkowości. Kobiety pragną emocji i sukcesów. Czyli męskie działania i męską inicjatywę, by móc zrzucić z siebie odpowiedzialność. Być dziećmi.

Upraszczając i obrazując. Jak dasz kobiecie kierować to spowoduje wypadek i jeszcze zrzuci winę na Ciebie. Gdy Ty zaczniesz mówić, że to jej wina, to ona zbombarduje Cię setką Twoich win. Sytuacja, o której piszę:

Nasze trzecie dziecko urodziło się w wieku 30 lat i bardzo się rozzłościłem, ponieważ dała do zrozumienia, że ​​świat ma krążyć wokół niej. Pozwoliłem, aby to trwało. Pewnego dnia powiedziała mi, że ode mnie oczekiwała tylko pracy, gdy była w ciąży, więc to co zrobiłem więcej się nie liczy i nie mam prawa w ogóle tego podnosić. Mogłem nie robić nic, ale wiem doskonale, że obwiniłaby mnie o to, że jestem niedobrym mężem. Oczekiwała, że będę robił tyle samo w domu, co ona, ale czekała z obowiązkami domowymi, aż nie wrócę z pracy. Spędzała dni z przyjaciółmi i dziećmi lub zostawiając dzieci u innych matek, aby mogła spędzić trochę czasu z innymi, lub sama. Sprzątanie i gotowanie mogło poczekać, aż będę w domu, by JEJ pomóc. Za każdym razem, gdy wspomniałem, że sytuacja była niesprawiedliwa, spotkałem się z listą wszystkich rzeczy, których nie zrobiłem dobrze w związku. Żona uważała, że nie robi nic złego i nie mam prawa jej krytykować, a jeśli krytykuję, to jestem złym mężem. Ona jednak mogła mnie krytykować, bo… jestem złym mężem. Zaprowadziłem nas na terapię par. Powiedziałem, by mi wybaczyła. Terapeutką była kobieta, która stała za moją żoną twierdząc, że za bardzo obciążam kobietę i nie pozwalam jej poczuć się kobieco. Terapeutka obmyśliła, że da mi zadanie, by być lepszym mężem. I jeśli je spełniłem, żona wymyślała kolejne zadanie, bym dalej się poprawiał… Na rozwodzie oczywiście wziąłem odpowiedzialność za wszystko, przyznałem się do win, żona nie.

Bonusowe punkty kobietom są przyznawane za fałszywe oskarżenia o przemoc domową, molestowanie seksualne, molestowanie dzieci (klik) i gwałt. Im więcej takich oskarżeń, tym bardziej skomplikowany, czasochłonny, stresujący proces, w którym mężczyzna się wycofuje, nie ma środków ani chęci do walki o prawdę, zatem jest sprowadzony do roli śmiecia i niewolnika. Musi ulec.

Takie i nie tylko takie zachowania kobiet powodują, że mężczyźni nie widzą żadnego sensu by wchodzić w związki małżeńskie i adorować kobiety, tylko dlatego, że są. A jakie jest ryzyko rozwodu? Jakie jest ryzyko, że kobieta okaże takie zachowania jak powyższe? Co mężczyźnie daje małżeństwo? Zupełnie nic, żadnych gwarancji i korzyści, natomiast większość obowiązków i kar. Wygodne dla kobiet, tym bardziej pod postacią słów “chcę ślubu z miłości do ciebie kotku”. Sprawa załatwiona, a naiwny mężczyzna też załatwiony.

Tego się wystrzegamy w The Red Pill. Czyli przebiegłych, wyrachowanych i fałszywych modliszek, którymi mogą się stać najbardziej urokliwe, ciche kobiety. To system Blue Pill tworzy takie charaktery kobiet. To on pozwolił na wydobycie takich cech z kobiet, między innymi dlatego, że nie karzemy złej cząstki natury kobiet, nie karzemy ich hipergamii, nie karzemy ich materializmu i próżności, a także nie nakazujemy, by kobieta miała sztywne obowiązki wobec mężczyzny z których można byłoby je rozliczać. Mężczyzn za to rozlicza się z najmniejszego zaniedbania.

Dodatkowe wnioski wyniesione z zamieszczonego wideo

Film pokazuje jak kobiety muszą mało sobą reprezentować i jak mało wnosić, by móc być kochanymi. Na odwrót mężczyźni, często co nie zrobią jest ocenione przez kobietę źle. Kapryśna kobieta daje sobie przyzwolenie na krytykowanie i sączenie jadu wobec mężczyzny – uznając to za miłość, troskę, wsparcie i wszystko to co w fałszywie wierzy w swoim mniemaniu o sobie.

Ten mężczyzna popełnił wiele błędów, a powinien wnieść już dawno o rozwód z winy małżonki i walczyć o wykazanie jej winy, ale i swojej dobroci, czy pracowitości do utraty tchu. I to jest problem, bo większość mężczyzn o to nie walczy, przez co przyczyniają się do pogłębiania statystyk rozwodowych, w których kobiety są uznawane tylko w 3% przypadków za winnymi rozpadu związku. I to pozwala feministkom głosić, że kobiety naprawdę nie robią nic złego, lub jest to sporadyczne. A to nieprawda. Kobiety dobrze się maskują, dobrze przerzucają odpowiedzialność na innych, świetnie manipulują, a dodatkowo mężczyźni zachowują się jak ten mężczyzna. Pozwalają kobietom na poczucie bycia bezkarnymi. Życzą szczęścia swojej opryskliwej kobiecie i są totalnie bezkonfliktowi. Wparło im się, że bycie męskim, to jest rozwiązywanie z kobietami spraw polubownie, a nawet odpuszczanie im. Bo Ty tu jesteś mężczyzną, masz honor, weźmiesz nawet nieswoje winy na klatę.

Dlatego dzisiaj tylko mężczyźni naiwni, romantyczni i bez wiedzy chcą zawierać małżeństwo. Ten film wyjaśnia jak łatwo możecie zostać z niczym i jak łatwo kobiety kreują się na ofiary, gdy po prawdzie są sprawcami.

Mężczyzna zaczyna się od 180cm i 6 tysięcy miesięcznie. Młoda polka roszczeniowa

Jak może wyglądać twoje małżeństwo i rozwód z kobietą
Chyba, że jest śniadym księciem?

Te 180cm to zaniżona wartość. 185 to minimum patrząc na portale randkowe. Jak wygląda dobór partnera przez kobiety dzisiaj nie tylko pokazują portale randkowe, ale można też poczytać tutaj:

Link do artykułu

Kobiety całe życie próbują znaleźć mężczyznę o wiele atrakcyjniejszego niż one same (nie chodzi tylko o wygląd), co nie jest realne. W pewnym wieku trafiają na ścianę (The Wall), stają się zdesperowane i łapią się byle kogo, aby tylko zrobił dziecko, czy nie musiały się wstydzić bycia samą. Następstw może być kilka: rozwód i zabranie dziecka temu mężczyźnie, bo i tak został tylko wykorzystany jako dawcą spermy, albo życie z tym mężczyzną, którym i tak gardzi stosując mowę fałszywej miłości. Dziecko wychowywane jest w duchu zakłamania, co rodzi głębokie problemy psychiczne (np. neurotyzm).

Mężczyźni przez to stali się zdesperowani i poniżeni. Nie zawsze są tego świadomi, bo trzeba rozróżnić świadomą samoocenę, co o sobie sądzimy, a co odczuwamy wewnątrz. Mężczyźni mają trudność dzisiaj w uzyskiwaniu miłości wobec siebie. Relacje męskie muszą być surowe, bo to daje niezrozumiałe skojarzenia z homoseksualizmem (kobietom z kolei pozwala się na bliskie relacje z kobietami). Mężczyźni od młodości muszą udowadniać męskość, odcinając siebie od rodziców, następnie od miłości kobiet. To kobiety chcą być w centrum uwagi. Dzisiaj nawet pojęcie kompromisu naginane jest tak, że jak mężczyzna chce A, kobieta B, to wybierając B mamy kompromis. Niby kwestia dogadania się, ale nie do końca, bo mocno oddziałuje na podświadomość, a ta niezaspokojona u mężczyzn wzmaga frustrację, agresję, rozdrażnienie, czy smutek w zależności, czy mężczyzna otrzymał prawdziwą miłość rodziców i czy rodzice tkwią w związku z rozsądku, np. materialistycznie wybranego przez kobietę, lub z powodu lęku przed byciem samą i przyzwyczajenia. Albo oczywiście z pozycji mężczyzny, gdy kobieta jest używana tylko do seksu (co zabawne tacy mężczyźni mają powodzenie).

Na dodatek kobiety najczęściej się rozwodzą z mężczyznami, którzy mają od nich niższy status społeczny, a także kiedy są dobrze wykształcone. Im wyższa wartość kobiet w stosunku do mężczyzn, tym kobiety częściej patrzą na mężczyzn z góry i tworzy się w nich zaburzenia narcystyczne.

Także tak właśnie może wyglądać wasz związek i rozwód z kobietą. To nie będzie wcale coraz rzadsze, a częstsze. Bo im bardziej skupiamy się na kobietach, tym mniej my na sobie samych i kobiety na nas. Tworzymy ołtarzyk dla kobiet, który jest niezasłużony, tak jak tworzymy negatywne obrazy wobec mężczyzn, które też są niezasłużone.

Ty kupujesz drogie stroje, mój kochanek robi swoje

Poza filmem obrazującym jak wyglądają związki można też posłuchać piosenki, która doskonale przedstawia motyw alfa szmaci, beta płaci. Łzy – ja nie lubię nikogo.

 

Jak wyglądają relacje damsko-męskie dzisiaj i dlaczego tak jest?

divorce rape

Średni czas trwania związku to niecałe 3 lata, czyli akurat moment w którym wypala się chemia, emocje, które podtrzymują chęci przebywania z daną osobą. Związki dzisiaj są oparte na prymitywnych emocjach (kobiecych częściej, bo to płeć kierująca się bardziej własną emocjonalnością), ale też związki są opierane na wyrachowaniu. Kalkulujemy co się nam opłaca i z kim. Jeśli druga osoba nie przynosi nam korzyści, to ją zostawiamy. Wszelkie wartości wyższe nie mają znaczenia, mimo, że wszyscy o nich trąbią i ich wymagają (kiedyś to ludzie się starali, naprawiali, a nie wyrzucali). Niestety wymagamy tego, ale tylko od innych, a że mężczyźni mają być płcią aktywną, to zrozumiałym jest, że dyskryminacja i kłody pod nogi są stawiane mężczyznom. Obecne pokolenia uczy się psychopatii i narcyzmu, sukcesów, skupiania na sobie, seksualizowania i zakłamania.

W jakichś 80-90% przypadków kobiety jednak wybierają mężczyzn z lepszym zapleczem finansowym i ekonomicznym. W Polsce 1/5 kobiet zarabia więcej niż mężczyźni w związkach, ale nie ma podanych dokładnych zarobków. Równie dobrze może to być tak, że kobiety zarabiają 10zł więcej. Feministki nazywają takich mężczyzn trutniami. Pozostałe 4/5 kobiet już trutniami nie są według nich, tylko niewolnicami mężczyzn. Kobieta zawsze jest ofiarą. Jeśli tak nie sądzisz, jesteś mizoginem.

Zabawne w tym wszystkim jest to, że kobiety chcą równych zarobków, jednocześnie chcą wybierać tylko mężczyzn, którzy zarabiają więcej.

Do czego to doprowadza? Na logikę, jeśli zmniejsza się liczba mężczyzn znacznie przewyższających kobiety w statusie społecznym, a kobiety hipergamicznie pragną wyższego statusu u mężczyzny, to kobiety nie chcą się wiązać z większością mężczyzn, nie chcą ich kochać i pożądać. Łatwo tutaj o toksyczne związki, łatwo o pozwy rozwodowe składane przez kobiety i łatwo o singielstwo. Oczywiście kobiety są ofiarami, bo nie mają penisa.

Taka strategia doboru partnerów (miłosnych i seksualnych) przez kobiety premiuje tylko bardzo wybijających się mężczyzn, których jest garstka (max. 20%), a więc pozostała większość jest traktowania nie najlepiej przez kobiety i traktowana użytkowo. Można Cię użyć i wykorzystać? Masz kobietę, która mówi że Cię “kocha”. Zasoby się kończą, lub pojawi się lepszy materiał? “Miłość” kobiety znika. Z resztą o różnych rodzajach miłości kobiet napiszę niedługo.

Małżeństwo to wcale nie jak kobiety twierdzą związek oparty na idealistycznych uczuciach: miłości, trosce, wsparciu (chyba że do kobiety!), ale też na stricte materialistycznych pobudkach i wymianie zasobów. Ale zasobów więcej wnosić musi mężczyzna. Kobiety z jednej strony cały czas mówią o partnerstwie, gdy to partnerstwo oznacza wnoszenie przez mężczyznę więcej, uleganie kobiecie i traktowanie przez kobietę mężczyznę z góry. Opisałem to w tym temacie:

Partnerstwo i równość płci w związkach

Kobiety z jednej strony uważają, że męska miłość, pieniądze, zasługi i szacunek się im należą, ale jednocześnie chcą być kochane bezwarunkowo i bezinteresownie, by nie musiały sobie na szacunek i naszą miłość zasłużyć. A my mówimy tak jak na filmie: nie rób przysług dla kobiet, tylko dlatego że są kobietami. Traktuj jak mężczyznę byś traktował. Musi wiele wnieść, by chociaż na łatkę przyjaciela zasłużyć. To nie może być powierzchowne i oparte na emocjach, których nie da się zmierzyć, bo tkwią w środku. Tylko czyny można zmierzyć i na czyny kobiet należy patrzeć, nie na słowa.

Kobiety z jednej strony chcą równości płci, ale z drugiej nie chcą męskich obowiązków. To znaczy na przykład występować w roli dostarczyciela zasobów, poczucia bezpieczeństwa i opieki. Kobiety wybierają mężczyzn, którzy oferują więcej i wkładają więcej w związki, ale po rozwodzie pragną albo 50% albo przejmować majątki tych mężczyzn. Kobiety z jednej strony wymagają więcej od innych, ale nie chcą słyszeć, że wnoszą mniej i wcale nie jest to równe. Ostatnio rozmawiałem z jedną z tych wybitnie inteligentnych kobiet, które nawet seksu nie chcą wnosić do związków, nie gotują, nie zajmują się domem, ale jednocześnie krzyczą, że sprowadzane są do ról seksualnych. Na moje pytanie co oferuje więcej, by uczynić męski żywot lepszym nie odpowiedziała. Jak większość kobiet zaczęła pisać truizmy o wsparciu, trosce i miłości – zapomniała tylko dodać, że kobiety chcą wspierać mężczyzn, którzy wsparcia nie potrzebują i są na tyle odpowiedzialni, że wspierają kobiety. Silny wsparcia nie potrzebuje. Kobiety te zapominają, że troski to wymagają wobec siebie i by były w centrum uwagi. Kobiety te zapominają, że miłości wymagają wobec siebie traktując siebie jak ważniejsze w związku, których niezliczone potrzeby powinien zapełniać mężczyzna, a sam mężczyzna powinien być silny, zaradny i nie polegać na kobiecie. To jest ta równość płci w emocjonalnych umysłach feministycznych kobiet, których intelekt emocjonalny zatrzymał się na etapie dziecka.

Poznajcie też definicję kosztów utopionych, przez co bronisz swojej inwestycji. Tutaj – związku. To dlatego mężczyźni, którzy wnoszą więcej nie chcą odchodzić od kobiet i jest to dla nich trudniejsze. Łatwiej wybaczają, więcej tolerują, mniej wymagają, a kobiety nie wnosząc za wiele i mogąc się łatwo ustawić przy kolejnej gałęzi traktują mężczyznę typowo przedmiotowo – same krzycząc, że nie chcą być traktowane w ten sposób. Jakby kobiety inwestowały, to też nie chciałyby odchodzić, dlatego tak ważnym jest narzucanie odpowiedzialności i obowiązków obu płciom, a nie jedną traktować jak delikatny płatek śniegu, a drugą jak tytana, który wytrzyma wszystko.

Rzadko, bo rzadko kobiety trwają w związkach, w których mężczyźni mają niższy status, ale to są zazwyczaj związki zawierane jeszcze w okresie nastoletnim, kiedy nie było wiadome jak potoczy się kariera. Te kobiety są w tych związkach często nieszczęśliwe, a seks jest od święta , aczkolwiek póki nie znajdą realnie lepszej gałęzi, to będą przekonywać siebie, że jest to dobry związek. Oczywiście chodzi tu tylko o lęk przed samotnością (i inne lęki), a nie stałość uczuciowa, choć w efekcie tak wygląda. Mężczyźni sami muszą dzisiaj umieć zauważać kiedy kobiety wycofują miłosne czyny wobec nich, a kiedy stosują wobec nich przemoc psychiczną i wnoszą powiedzmy 60% negatywnych zachowań (krytyki, jadu, opryskliwości, kłamstw, lekceważenia potrzeb, porównywania, unikania seksu), przy 40% lepszych. Jak mężczyzna nie myśli o tym, to nikt za niego nie pomyśli, a kobieta na pewno mu wmówi, że tylko na tyle zasługuje i nic lepszego go nie czeka, by utrzymać go w tym felernym związku z fałszywą miłością kobiety.

Jak możemy znaleźć się w tym miejscu co mężczyzna z wideo?

 • Słuchając kobiet, które twierdzą, że najbardziej męskie jest wtedy, gdy opiekujesz się kobietą, a Twoim celem życiowym jest ją uszczęśliwić.
  Oczywiście ślub, dzieci i wycieczki, plus luksus ją uszczęśliwiają, więc w wieku 20-30 lat nakładasz na siebie kaganiec, zaprzestając rozwoju siebie, a skupiając całą uwagę na potrzebach kobiety i dziecka. Po rozwodzie budzisz się i nie wiesz dokąd zmierzasz, bo podporządkowałeś życie kobiecie, a kobieta? Kobieta podporządkowała Cię pod własne cele, wobec których Cię wykorzystała.
 • Słuchając, że musisz dzielić się swoimi pieniędzmi, tym co wnosisz i nie wymagać od kobiety tego samego.
 • Słuchając, że seks nie jest ważny i, że jeśli go potrzebujesz jesteś zboczeńcem.
  A to kobiety potrafią wyłączyć libido do 0, kiedy nie kochają Ciebie. To kobiety mają pasywne libido, więc częściej chcą być nastrajane przez innych, niżeli libido wynika z ich potrzeb, jak u mężczyzn. To kobiety częściej, jeśli zdradzają to wikłając się w długotrwałe romanse doprawiając długi czas rogi mężczyźnie w związku i unikając z nim seksu na wiele sposobów. Mężczyzna słucha wiele wytłumaczeń, które brzmią poprawnie, można im zaufać, ponieważ kobiety są specjalistkami w odgrywaniu danych ról aktorskich i manipulowaniu.
 • Gdy usprawiedliwiasz kobiece negatywne zachowania rozpoczynające się od złośliwości, nazywając je słodkimi, gdy to samo nie jest tolerowane u Ciebie. Po czasie wychodzi szydło z worka i mściwość na sali sądowej za wyimaginowany problem. Np: bo miałeś zapewnić mi szczęście, a nie zapewniłeś. Tak jest, jak zwalnia się kobiety z odpowiedzialności za siebie i swoje emocje.
 • Będąc wychowywanym przez matkę, lub mało inteligentnego, białorycerskiego ojca, który wpoi Ci błędne programy zachowania i uległość wobec kobiet.
 • Słuchając rad kobiet jak należy zachowywać się w związku. Kobiety tak jak na filmie – jedno mówią, drugie robią, trzecie myślą. Samoświadomość kobiet jest przez to ograniczona. Oczywiście nie mówię o każdej kobiecie, zdarzają się perełki.
 • Gdy sam nie jesteś zbyt logiczny i dla przykładu nie widzisz problemu w hipokryzji, kiedy kobiety wymuszają na Tobie akceptację ich otyłości, zaniedbania się, nie patrzenia na ich wygląd (szkalując bycie wzrokowcem), ale od Ciebie od zawsze wymagały odpowiednich centymetrów i dbania o swoje ciało, kondycję i siłę fizyczną. Najzabawniejsze są portale randkowe, w których kobiety lajkują tylko największych przystojniaków, ale nie uważają się za płeć powierzchowną i płytką. Cóż, pewnie zła grupa reprezentatywna, tak jak złą grupą jest ta, która wybiera mężczyzn lepiej ustawionych finansowo, twierdząc, że nie są materialistyczne.

Uwaga: wybierając inteligentną kobietę, także narażamy się na to, że będzie zdecydowanie lepszą manipulatorką. Niekoniecznie będzie wnosić ten intelekt do relacji, jako pozytyw dla mężczyzny, a jako zdolności do ustawienia mężczyzny pod siebie. Już wiecie czemu inteligentne kobiety są często odrzucane. Nie za sam intelekt, a za manipulowanie, roszczeniowość, fałsz, wywyższanie się (arogancję) i bezwzględność. Znaleźć inteligentną i dobrą wewnętrznie kobietę, dobroduszną, jest szalenie ciężkie – ale nie odbieram ewentualnym czytelniczkom bloga, by się tu pojawiły.

Na pewno znacie sytuacje, w których kobieta mści się i jest złośliwa, gdy nie zrobisz czegoś czego zażądała i gdy nie idzie po jej myśli. Kobiety POWINNY ograniczać swoją naturę suki, ale żeby ją ograniczyć, najpierw należy się do niej przed sobą przyznać. Zrobiłam coś źle, krzywdzę.

Jak uniknąć divorce rape i co możemy jako mężczyźni zrobić?

divorce rape

1. Jeśli będziesz się rozwodził walcz o jednostronną winę kobiety i ogłaszaj światu (także przez internet) dlaczego nie udało ci się tego zrobić, jeśli byłeś przekonany ze wina jest kobiety. Nie możemy chować tych problemów pod dywan, wstydzić się przegranej (bo de facto mężczyzna na tych zasadach zawsze jest na straconej pozycji), okazania słabości, nie traktując tego jako słabość, tylko siłę, jeśli umiemy o tym głośno mówić. Jeśli kobiety będą też winione za rozpady małżeństw, to wszystko się zmieni, ale od nas to zależy czy zależy nam na losie systemu, czy na jak najszybszym uporaniu się z problemem, który bez naszego działania pogłębi się w kolejnych pokoleniach m.in dla dzieci.

2. Najłatwiej patrzeć jest na kobiety, które chcą wnosić zasoby do relacji, nie martwią się, że nie masz pracy, czy zarabiasz mniej, albo nie płacisz za nie. Bo nie chcą przychodzić na gotowe. Sprawdzasz jak kobiety podchodzą do Twoich kompleksów i czy czasem nie komentują złośliwie jak wyglądasz. Krytykantki to są zakompleksione kobiety i one zawsze zniszczą Ciebie, nawet gdy będziesz nieziemsko dobry. Najlepszym sprawdzianem kim jesteś dla kobiety jest to, czy kobieta chce uprawiać seks za coś, gdy mówi, że seks “tylko w związku”, “tylko z miłości” (czyli po 3 randkach albo 3 miesiącach znajomości już jest miłość he he he), czy po prostu dlatego, że ma taką ochotę i się jej podobasz.

3. Dzięki świadomości tego, że kobiety łączą seks z emocjami wobec nas, to jesteśmy bardzo szybko w stanie stwierdzić, kiedy kobieta przestała nas kochać.
Rozumiemy to tak. Nie każda kobieta uprawiająca seks z nami nas kocha, ale każda kobieta NIE uprawiająca seksu z nami nas nie kocha. Wyjątek to problemy zdrowotne. Najlepiej gdy mężczyzna konsultuje je razem z lekarzem kobiety, by nie naciągnęła go na bzdurną i płaczliwą historyjkę, by móc dalej unikać seksu i twierdzić, że Twoje potrzeby stanowią problem. Z resztą to samo jeśli chodzi o inne sfery życia, w których masz swoje potrzeby. Jeśli kobieta nie obliguje, by je uszanować… wiesz kim dla niej jesteś. Nie słuchaj pustych słówek.

Następnie, nawet gdy jest seks. Czy kobieta sama go inicjuje? Czy stara się spełniać Twoje potrzeby i iść na kompromisy? Czy na pewno umiesz rozróżnić kiedy udaje orgazmy? Udawanie orgazmów u kobiet zwiastuje kilka rzeczy, w tym a) głupotę b) niewierność c) zdolności aktorskie (znowu).

4. Odpowiedz sobie na pytanie czy kobieta stara się DLA CIEBIE wyglądać dobrze, czy bardziej dla nieznajomych? Czy od Ciebie wymaga byś ją akceptował “jaka jest” i najlepiej nigdy niczego nie podważył, a ludzi poza związkiem słucha jak świętych krów? JESTEŚ DLA NIEJ NIKIM. Bo jeśli dla nieznajomych stara się bardziej, to i miłość będzie okazywać bardziej innym. Ciebie traktuje jak “zaklepanego”, przy Tobie nie trzeba zakładać maski wiecznie dobrotliwej i miłej. Jest fałszywa. Po tym widzisz spaczone priorytety kobiety, dla której powinieneś być wiele ważniejszy niż inni i powinna dla Ciebie robić więcej niż dla innych. Na tym polega miłość. Jeśli koleżanki traktują Cię lepiej, znajome, a nawet koledzy (!) to wiedz, że jest coś MOCNO nie tak. Kochasz, a gorzej traktujesz, niż innych? Wolne żarty.

5. Nie możemy też tolerować kobiet żądających i wymagających więcej od innych, niż od siebie. Nie możesz słuchać gróźb typu: dasz ślub, albo wypad z mojego życia.
Chcesz braku szacunku i traktowanie Ciebie przedmiotowe, to pozwalaj sobie być z taką kobietą. I patrz jak Cię zrujnuje robiąc z Ciebie najgorszą padlinę życiową, mimo, że to ona tutaj zachowuje się gorzej i wnosi mniej.

6. Musimy wyrzucać kobiety z życia, które nie dodają realnej wartości do niego. Trzeba o tym pomyśleć, co wnosi kobieta. Zrobić tabelę: zalety, cechy pozytywne, wady, zachowania negatywne wobec nas. I porównać to z wymaganiami kobiety wobec nas.

Przykład takich zachowań: pierwsze lata związku, super zachowania, wiele czułości, komplementów, kobieta jest miła, obie strony są emocjonalne i zaczyna się zjazd, ponieważ TO NORMALNE, że chemia opada (ok 3-4 lata). Kobietom wtedy przestawia się w głowie, że przestają kochać, pożądać i szukają nowego, ponieważ winią o to mężczyznę, który zaniedbał (to nie musi być prawda). Mężczyzna też już nie komplementuje tak często, seks też nie jest 10 razy dziennie, a kobieta chce wymusić wszelkimi formami szantaży uwagę dla siebie, komplementy, tego że jest niesamowicie piękna, a jej charakter chwalebny. Im bardziej kobieta atakuje mężczyznę i jest wredna, tym masz mniej za co ją chwalić i ją kochać, ale ona tego nie widzi. Pogłębia problem. I mimo, że są to częste sytuacje, to u kobiet narcyzmu się nie diagnozuje, co jest bzdurą nad bzdurami jeśli chodzi o psychologię.

Tego feminizm uczy, a niedojrzałe postawy kobiet koncentrują je tylko na sobie, swoich emocjach i swoich potrzebach. Czy kobiety strzelają fochy przed swoimi kierownikami i się obrażają? Nie, ponieważ znają ZASADY, ZNAJĄ SWOJĄ ROLĘ W PRACY, WIEDZĄ JAKIE MAJĄ OBOWIĄZKI I ZA CO BĘDĄ KARANE. TO SAMO MĘŻCZYŹNI MUSZĄ ROBIĆ W ZWIĄZKACH, a nie być romantykiem i kochać bezwarunkowo robiąc z siebie szmatę do wyżywania się na niej. Należy nagrywać kobiety, by potem mieć dowody w sądzie jak się nieskazitelnie zachowują i jak wiele “miłości” okazywały.

7. Nigdy nie stawiaj kobiety wyżej niż siebie samego, ponieważ kobiety lgną tylko do mężczyzn, którzy osiągają sukces, a nie ulegają im. Ale kobiet nie zrozumiesz, bo chcą mieć ciastko i zjeść ciastko. Być bezpieczne z nudziarzem, ale i zachwycone mężczyzną, który się rozwija (i przez co często go nie ma, jest nieobecny, nie stawia kobiety w centrum swojej uwagi). Przez to jest wiele kłótni, bo kobieta nie umie się zdecydować na jeden, konkretny tor działania.

Nie toleruj kobiet, które nie rozumieją zasad i nie chcą do nich podlegać. Jeśli taka kobieta będzie wytyczać tor związku to jest jasne, że on nie wyjdzie. Jeśli nie dziś to za kilka lat! To jest decyzja przesunięta w czasie. Ty jesteś konkretny, kobieta się podporządkowuje. I nawet wtedy nie jesteś pewny kim jest Twoja kobieta, co widać na filmie. Dlatego zero ślubów, zero poważnych inwestycji w kobiety (są równe, same też mogą inwestować w nas), egzekwowanie zasad i konsekwencje ich łamania. To buduje męskość, ale to też zrobią tylko inteligentni mężczyźni. Nie sądzę, byś jako półgłówek czytał moje teksty i zastanawiał się jak działa świat i relacje damsko-męskie. Dlatego wierzę, że wiesz co robisz.

8. Nie zapominaj o swoim szczęściu i rozwiązuj problemy jak najszybciej potrafisz. Jeśli przeciągasz one się nawarstwią, co skutecznie ograniczy pole działania.

9. Nigdy nie wierz kobiecie – mawiają. Póki kobiety będą płcią, która częściej łamie umowy (w tym małżeńskie), nie dotrzymuje słowa, obwinia innych (jest nieodpowiedzialna), manipuluje i korzysta z karty ofiary, to zaufanie “od tak” jest po prostu głupotą.

Co robić w związku, jeśli masz dzieci?

divorce rape

 • Spędzaj z dziećmi dużo czasu, także gdy widzą to osoby postronne (świadkowie).
 • Komunikuj się z dziećmi, pytając czy czegoś im trzeba, czy mają jakieś problemy.
 • Pamiętaj, by nie dać się sprowokować przez kobietę, przy dzieciach. Calm down.
  Im bardziej będziesz spokojny, tym kobieta może być bardziej agresywna. To daje Ci pole do popisu przy tworzeniu dowodów na jej agresję i dawanie złego przykładu dzieciom.
 • Nie zapominaj o tym, że stan upojenia u kobiety, także w ciąży to ogromne problemy i choroby u dzieci.
  Nie usprawiedliwiaj pijaństwa kobiety, zgłaszaj przemoc domową i nie obawiaj się wyśmiania przez władze.
  Po prostu walczysz o dzieci i ich zdrowie psychiczne, a więc i zdolność do odnoszenia sukcesów w życiu.
  Miej wszystko na papierze, żebyś nie musiał walczyć słowem, bo w naszym społeczeństwo słowo kobiety jest ważniejsze.
 • Pamiętaj ile nauczyłeś dzieci, a ile nauczyła kobieta. Wcześniej było tak, że kobieta miała uczyć ciepła, mężczyzna zaradności (np. zabrać syna do garażu). To wszystko się liczy i kobiety zawsze kalkulują.
 • Dzieci, jeśli nawet zostaną Ci odebrane w tym momencie, to wrócą do Ciebie w wieku dorosłym, kiedy uwolnią się od matki (jeśli dla nich też będzie tak dobra, jaka była dla Ciebie).
  Ciebie będą pamiętać jako dobrego ojca. Już 5-7 latki mają doskonałą pamięć do takich rzeczy. Do 5 roku życia dzieci powinny dostawać bezwarunkowe uczucie, nie nastawiać je na traumy, wrzaski, zmienność emocji.
 • Separuj toksyczną matkę, gdy wyrządza krzywdy. Niech się uczy przy Tobie, jeśli masz być płcią mądrzejszą, a ambicja Twojej kobiety nie sięga takich wartości.

Pamiętaj też, że nie warto tkwić w złym małżeństwie dla dzieci, ponieważ one uczą się jak traktować ludzi patrząc na zachowania matki i ojca. To matka i ojciec są odpowiedzialni za przyszłe zachowania dzieci w bardzo dużym stopniu. Trzeba zaznaczyć, że trauma spowodowana rozwodem szkodzi ponad połowie dzieci. Córki bez ojców, lub z ojcami rozpieszczającymi (dwie skrajności są złe) stają się rozwydrzone, aroganckie i wchodzą w byle jakie związki, w tym wiele relacji seksualnych, a synowie wychowywani przez samotne matki stają się bierni, ulegli, niezaradni, sprzeczni emocjonalnie, a także trafiają do więzień.

Jednak zawsze lepiej jest odejść i poświęcić dzieciom uwagę później, nawet jeśli miałyby mieć terapię, niżeli tkwić w rodzinie, która staje się polem minowym.

Jeśli podobają Ci się nasze teksty, są w jakiś sposób przydatne i chcesz być powiadamiany o kolejnych, to polub nasz profil na facebooku, twitterze, czy google+.

Będziemy też wdzięczni za udostępnienia naszej strony na Twojej tablicy fb, czy innych portalach, ponieważ nie dość, że pozwolą rozwinąć naszą społeczność, to dają też nam motywację do pracy, w którą wkładamy sporo wysiłku, do szukania ciekawych tematów i źródeł. Możecie też założyć u nas konto, pisać komentarze pod tekstami (na facebooku zwiększają zasięg strony), pytać, chwalić, ganić, opisywać swoje problemy, spostrzeżenia, czy podsuwać pomysły na tematy (zakładka kontakt). Do następnego! 🙂

Obserwuj też nas na nowym portalu społecznościowym MINDS.COM, który nie cenzuruje treści:

https://www.minds.com/swiadomosczwiazkow

 

56
Dodaj komentarz

avatar
19 Zestawy komentarzy
37 Zestawy odpowiedzi
2 Followersi
 
Najwięcej reakcji na komentarz
Najwięcej odpowedzi na komentarz
15 Autorzy komentarzy
RedPillerPLMichalVilvVilvBambol Ostatnie odpowiedzi autora
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lionheart1986
Gość
Lionheart1986

180 cm i 6k? Standardy szybko rosną w 2017 było 5k 😉 Filmik z początku artykułu to horror 🙁

Obiektywny komentator
Gość
Obiektywny komentator

Jedno pytanie – ile średnio wynoszą animenty w Polsce – 300zl? – jaka jest realna wypłacalność alimentów w Polsce (ilu ojców okrada swoje dzieci, wykazując brak zarobków i nie płacąc na nie? ) i od kiedy konkretnie w Polsce zasądza się alimenty na żonę? Filmiku z grubą żoną w krótkich gaciach i schludnym panem w ganiturku nawet komentować nie będę, szkoda czasu na manipulację szytą tak grubymi nićmi… A jeśli kobieta musi udawać (!!!) orgazmy, to świadczy to o przede wszystkim o braku podstawowych umiejętności u jej mężczyzny…

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

A jeśli kobieta musi udawać (!!!) orgazmy, to świadczy to o przede wszystkim o braku podstawowych umiejętności u jej mężczyzny…

Raczej to, że nazywasz te umiejętności “podstawowymi” świadczy o tym, że masz obsesję na punkcie seksu – tak jak z resztą całkiem duża liczba kobiet, kłamliwie przypisująca takową obsesję mężczyznom.
Jest mnóstwo umiejętności bardziej podstawowych, bardziej potrzebnych do życia, niż wywoływanie kobiecych orgazmów.

Edit: Nie tak. <> zamiast []. W sumie może nawet quote w trójkątnym nawiasie będzie chodzić, spróbuj.

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

Administratorze – tak poza tematem – jak mam dodawać cytaty, bo widzę że źle zrozumiałem dopisek z tematu “Kobiety lubią być okłamywane”? Czy może zwyczajnie dawać w cudzysłowie i sobie nie zawracać głowy, czy będzie to wyróżnione, czy nie?

Michal
Gość
Michal

A jeśli kobieta musi udawać (!!!) orgazmy, to świadczy to o przede wszystkim o braku podstawowych umiejętności u jej mężczyzny…

MUSI ???? Już samo to świadczy że jesteś ze swoim facetem bo mimo tego wygodnie. Typowe przerzucanie odpowiedzialności na faceta za swoje słabo unerwione cipsko lub nieznajomość swojego ciała ( przecieżz taką dumą podkreślacie że każda z was jest inna ale facet ma wiedzieć w mityczny sposób jak wszystkim dogodzić- ale zaraz …. jak to będzie wiedział to znaczy że kurwiarz 🙂 ). Dlaczego moja poprzednia kobieta nie miała orgazmów pochwowych mimo iż mam dużego ( niemal 20 cm ) i pompowałem ją 2-3 h ??? A obecna partnerka z tym samym fiutem ma orgazm za orgazmem aż tryska ????

Michal
Gość
Michal

A jeśli kobieta musi udawać (!!!) orgazmy, to świadczy to o przede wszystkim o braku podstawowych umiejętności u jej mężczyzny…

NIE – to świadczy po prostu o tym że jest kretynką i utrwala w facecie przekonanie że robi jej dobrze pogłębiając tak naprawdę SWOJE frustracje i szukając potem bolca na boku lub robiąc awanturę o widelec itd a chłop durnieje bo nie wie o co chodzi – przecież kasę przynoszę dobrze jej robie w łóżku o co ona sie przypiernicza ???? . Potem odchodzisz a on nie wie co robił źle przez Twoją kobiecą aktorską wyrachowaną naturę przy okazji zabierając jego majątek itd

zniesmaczonykobietami
Gość
zniesmaczonykobietami

Mam znajomego. Gość – kilka języków obcych, duże zarobki na emigracji, mega inteligentny. Żona mu powiedziała w końcu, że chce się dymać z innymi facetami, bo jeden kutas to dla niej za mało. Oczywiście większość pomyśli, a co to za patologiczna kobieta? Nic z tych rzeczy. Wykształcona babka, nawet można powiedzieć powyżej średniej. Zabrała mu przy okazji tego wyznania praktycznie wszystko, nastawiła przeciwko dzieciom, no i co? Gość zniewolony alimentami, zdrowie siadło. Każdy wybór w kobietami to wybór tragiczny. I wcale nie jestem pesymistą, tylko realistą.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/wizje-samotnej-starosci/07n8545?utm_source=onet.pl&utm_medium=referral&utm_content=samotnosc&utm_campaign=trescired_0209
fajny jest tam temat banki spermy, otoz tak 2 lata temu byl artykul o tym, ze w banku spermy w ciagu 6 miesiecy bylo tylko 8 dawcow a lesby potrzebuja spermy. te samotne po suficie, roszczeniowe bez szans na faceta tez, smieszne jest to iz niby jest to anonimowe dziecko w wieku 16 lat moze przyjsc i spytac kto jest moim ojcem. smieszne jak one maja nas za debili, anonimowe a jednak zbieraja twoje dane.
dla glupich ktorzy chcieli by pomoc samotnym kobietom, czyli rycerzom w bialej zbroi polecam artykuly w ktorych kurwy nei maja zadnych skrypulow i nawet sperma z banku moze zrobic z ciebie alimenciarza dla ksiezniczki, w australii kurwy juz jezdza do barow lub kolo lasow gdzie pracuja strazniczki lasu i wyciagaja pelne kondony ze smietnika, liczac na zaplodnienie, tak w koncu wydymano w rosji borisa beckera i dpprowadzilo do jego bankructa, gdzie kurwa zamiast polknac to sie zaplodnila. bo kurwa to charakter kobiet ktory dzis juz jest norma. bo one nie maja moralnosci i nie powstrzymaja sie przed niczym.
a teraz przykladowe artykuly na przestrzeni lat o frajerach z banku spermy.
https://www.theguardian.com/politics/2007/dec/04/gayrights.immigrationpolicy
https://edition.cnn.com/2014/01/23/justice/kansas-sperm-donation/index.html
http://www.nataliegambleassociates.co.uk/blog/2013/08/01/website-sperm-donor-liable-for-child-support-after-court-rules-that-conception-was-not-artificial/
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1392045/Man-ordered-pay-100-000-children-ex-wife-tricks-clinic-using-frozen-sperm.html
http://www.dw.com/en/no-anonymity-for-sperm-donors-court-rules/a-16582786
tak wiec mamy juz usa, uk, niemcy gdzie nie masz zadnych praw, dlatego po seksie swojego kondona wyrzucaj sam, zawsze sie zabezpieczaj, nie ufaj jej, ze bierze tabletki

Zen
Gość
Zen

Cześć ten tekst jest tak prawdziwy aż skłonił mnie do założenia konta aby się wypowiedzieć.

Wszystko co zostało tam opisane to czysta prawda i taka jest większość kobiet. Aktualnie czeka mnie rozwód i walka o dziecko. Żona zachowywała się tak jak to zostało opisane tzn. na początku było super wspaniale, później ciąża i macierzyństwo, ciągłe wymówki odnośnie seksu i brak jakichkolwiek pozytywnych uczuć, oraz wieczne obwinianie o to że się nie staram spełniać jej zachcianek i oczekiwań. Aby tylko zaciągnąć przed ołtarz co ostatecznie jej się udało, a 40 dni po ślubie już zaczęła mi przyprawiać rogi. Jest idealną manipulator-ką i kłamie jak z nut. Przez 7 miesięcy udawało jej się ukrywać prawdę aż włamałem jej się na de facto mój drugi komputer z którego korzystała i dowiedziałem się wszystkiego, że nie był to nawet jeden mężczyzna a kilku(po zawodzie miłosnym z jednym z nich chciała się targnąć na życie), ciągłe imprezowanie po pracy(kłamała że musi dłużej pracować) spotykanie się z kolegami, picie alko w ogromnych ilościach, a ja siedziałem z dzieckiem 3,5 roku 24/7. Na szczęście córka póki co nie jest zbytnio skażona matką bo ta nie wiele czasu jej poświęcała ale teraz chce mi ją odebrać. Żąda wysokich alimentów i opieki nad córką. Ze mnie zrobiła hazardzistę, nieroba który nie łoży na rodzinę oraz nie troszczy się o nią. Mało tego zrobiła ze mnie narkomana mimo że jestem czysty. Nie wiem jak się potoczy sprawa bo na wszystkie te zarzuty mam świadków, papiery takie jak jej rozmowy, biling, rachunki za przedszkole i zakupy, jej zdjęcia z innymi facetami, intercyza małżeńska, nagrania wspólnych rozmów w których przyznaje się że kocha innego, a z jeszcze innym się całuje, że zaniedbała dziecko oraz rodzinę.Prowadzę własną działalność i zarabiam jak wykopkowi informatycy(stąd pewnie tak wysokie oczekiwania alimentacyjne) Za miesiąc pierwsza sprawa i przekonam się na własnej skórze jak wygląda polskie sądownictwo i czy twarde dowody mają większą moc niż jej kłamstwa. Oczywiście żona złożyła pozew o rozwód bez orzekania winny i wypisała te bzdury aby pokazać jaka to z niej ofiara naszego małżeństwa i że to jej się należy dziecko i alimenty. Jutro składam odpowiedź na pozew z orzekaniem jej winy oraz wszystkie zgromadzone dowody.

Vilv
Gość
Vilv

Proszę moderację o skasowanie posta tego Pana bo nie popieram takiego zachowania jak kopiowanie nie swoich komentarzy i podpisywanie się pod nimi jak by to były ich własne komentarze

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

o swietnie juz cenzura ma sie zaczynac bo ksiezniczka sobie tego zyczy, coraz wiecej osob sie schodzi i edukuje innych.
a jeszcze wczoraj pustak sie nasmiewal na ilosc gosci. jeden facet uratowany od malzenstwa to jedna kurwa wiecej co zostanie bezdomna albo podetnie sobie zyly

Vilv
Gość
Vilv

Zadna cenzura sprawd wykop. To moj koemnatrz zostal tu przeklejony bez mojej wiedzy i zgody. Pozew zlozylem narazie bez orzekania ale o opieke naprzemienna wraz z wszystkimi dowodami ktore wskazuja na jej wine. Teraz bedziemy czekac na dalszy rozwuj sytuacji z mozliwoscia zmiany na orzekanie. Wczoraj mialem nie mila sytuacje bo nie dalem sie sprowokowac i zachowywalem spokoj co wywolalo w zonie taki wybuch agresji az skonczylo sie na rekoczynach i interwencji policji ze mnie bije przy dziecku. Dzis zabrala dziecko i byc moze nie wroci juz do mieszkania czyli bedzie probowala mnie odseparowac od dziecka az do rozstrzygniecia sprawy. Czas pokaze puki co proboje zachowac spokoj i niedac sie wciagnac w jej gre i manipulacje….

Vilv
Gość
Vilv

Tak a ona sie do tego przyznała. Ogólnie to kazała mi się wyprowadzić ale już nie mogła wytrzymać tego że nie daje się wciągać w jej gierki, że nie może mnie sprowokować i sama się wyprowadziła oraz zmieniła swoje zdanie odnośnie zabrania dziecka i alimentów na opiekę naprzemienną. Za kilka dni sprawa to się okaże co z tego wyjdzie. Dam napewno znać jak się to zakończy.

Vilv
Gość
Vilv

Boi sie ze na sprawe zaciągne jej kochasi a to mogło by rozwalić jej nowy związek. Do tego zgromadzone dowody udowadniają jej winę i są dla niej bardzo niewygodne.

Vilv
Gość
Vilv

Miałem dać znać jak zakończy się sprawa. Tak więc sprawa zakończyła się po 12 minutach ponieważ tak jak pisałem wcześniej ustąpiła i poszła na moje żądania. Sędzia przyklepała opiekę naprzemienną z pełną władzą dla obojga rodziców bez zasądzania alimentów. Z osobistych odczuć mam wrażenie że sędzia była nastawiona bardzo negatywnie wobec niej bo kilkukrotnie były różne docinki ze strony sędziego wobec niej np. gdy powiedziałem ile się znamy to sędzia rzuciła do niej “mówi Pani że przez tyle czasu nie zdążyliście się dobrze poznać?” Sąd był też rozczarowany jej świadkiem bo uznał że taki świadek praktycznie nie może nic wnieść skoro miał kontakt z nami tylko kilka razy w ciągu roku. Mi zaś zadała kilka pytań takich ogólnych i to wszystko.

Vilv
Gość
Vilv

Tak ale to sad i tak decyduje a wiemy jak wyglada polskie sadownictwo

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

to ze ona bije ciebie, to nie dziecko, wiec ona dostanie dziecko. co jedynie moze byc policji zeznanie o jej agresji by na rozprawie nie pierdolila ze ty byles agresywny. do tego po huj wam ludzie komorki? kamerke wlaczyc czy dyktafon to kurwa nie laska

Vilv
Gość
Vilv

Co ty myslisz ze jestem glupi? Mam na nia teczke jak SB na Bolka

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

kolejny przykad rasizmu do bialych mezczyzn, juz wczesniej kurwy na uniwerkach robily imprezy i zakaz dla bialych i to nie rasizm,
teraz nawet partia pracy w rozmowach o rownosci zabrania przyjsci bialym mezczyznom, mimo iz to my z naszej pracy utrzymujemy kurewki jak i kolorowe bydla na zasilkach
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5378489/Labour-bans-white-straight-men-equalities-conference.html

Marcin
Gość
Marcin

Kiedyś państwo nie ingerowało w związki międzyludzkie i ostracyzm załatwiał sprawę, po prostu puszczalska i jej dzieci miały marne szanse przeżycia, dlatego kobieta musiała bardzo uważnie wybierać. Teraz dzięki państwu nieodpowiedzialne zachowania są premiowane np. wszelkie zasiłki na biednych, na samotne matki itp. co zakończy się jak zwykle załamaniem systemu.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

facet moze ruchac na potege, bo ma pieniadze, bo pracuje a nie pasozytuje nadstawiajac dupy. do tego facet ma zawsze kase bo nie wydaje nie 100 nie 200 czy nawet 100tys procent kasy na szmaty, buty, torebki, tapete na morde, kremy, solare, tipsy, fryzjera, operacje plastyczne.
bo prawda jest powiedzenie “tylko kobieta zrobi z ciebie milionera, o ile jestes miliarderem”

Michau
Gość
Michau

W porównaniu z innymi wymienionymi wyżej przypadkami, mój to “pikuś” ale również chciałem dołożyć swoją cegiełkę do tej ściany płaczu, szczególnie, że ten komentarz będzie moim pierwszym na tej stronie.
Otóż chwilę po wyjeździe za granicę, sytuacja w związku z moją byłą zaczęła się sypać. Możnaby napisać “książkowe” odmawianie seksu, mniej czasu dla siebie, emocjonalny dystans i niedostępność – szlagier, który zna aż zbyt wielu z nas.
Pamiętam, że czułem się winny zaistniałej sytuacji bo to ja byłem inicjatorem wyjazdu z Polski, i zmiana środowiska dla mojej byłej (czyli oddzielenie jej od rodziny z, którą była zżyta) wydawała się złym pomysłem.
Takim też była bo relacja faktycznie zdechła, a ja często słyszałem, że to z mojej winy, że się nie staram i ją odseparowałem od życia, które tak kochała.
Co więcej często słyszałem, że patrzę pożądliwie na koleżanki z pracy, byłem posądzany o zdrady (ciekawa projekcja (: ), o rozpuszczanie pieniędzy i brak zainteresowania jej osobą.
Chociaż była inteligentną dziewczyną “przeoczyła” fakt, że do powstawania dystansu między nami mogli się przyczynić mężczyźni, których widywała po swojej pracy (ponownie dobrze znane wszystkim historie pt. “muszę dłużej zostać”) z, którymi ukrywała się przed wzrokiem znajomych nam osób w ich samochodach.
Kiedy już doszło do rozstania, to będąc jeszcze głupim i naiwnym chłopcem zgodziłem się oddać jej część moich oszczędności, żeby mogła sobie wynająć mieszkanie w innym mieście (obiecałem jej ojcu przed wyjazdem, że się nią zaopiekuje i chciałem dotrzymać słowa).
Być może nie powinno mnie już to później obchodzić, ale jak pojechałem ją odwiedzić kilka miesięcy później to zostałem wyproszony z mieszkania po chwili, bo jej nowi absztyfikanci byli w drodze, żeby po niej poskakać.
Straciłem nieporównywalnie mniej niż inni, ale utrata oszczędności i reputacji trochę jednak boli.
Życzę każdemu mężczyźnie, żeby jego “przebudzenie” w tym temacie było możliwie jak najszybsze (zarówno jego nadejście jak i czas trwania) oraz możliwie najmniej bolesne (:

Pozdrawiam

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

nie pamietam czy wrzucalem, pijana pani prokurator grozi kierowcy ubera ze go zniszczy, teraz po zwolnieniu jej za takie zachowanie krokodyle lzy, ze zniszczyla ale swoja kariere
https://www.youtube.com/watch?v=FMVeSVryE2U
a tu kurwa kradnie kase z napiwkow kierowcy ubera i nikt jej nie ciaga za zlodziejstwo po sadach
https://www.youtube.com/watch?v=gGevM41VyL4
kolejna kurwa na ubera mimo swojej mantry “nie znaczy nie” nie przyjmuje tego, ze kierowca nie zawiezie jej gdy mu ubliza, bije, kradnie samochod i go niszczy.
za to kurwe tylko zawiesili w szpitalu, pani doktor ze wscieklizna macicy
https://www.youtube.com/watch?v=s8zvpFhgZUc
kurwa chciala zniszczyc mlodego prokuratora i zabrac mu dom ale byla tak debilna ze przyznala sie i dala sie nagrac, o dziwo prokuratura nie chce teraz scigac kurwy za falszywe zeznania
https://www.youtube.com/watch?v=Igw0_5z6pj0
trump nie daje sie akcjom na powienia kurew:
“W sobotę prezydent napisał tweeta: “Życie ludzi jest wstrząsane i niszczone samym tylko zarzutem. Niektóre są prawdziwe, a niektóre są fałszywe. Niektóre są stare, a inne nowe. Nie ma odkupienia dla kogoś fałszywie oskarżonego – życie i kariera zniknęły. Czy nie ma już czegoś takiego jak prawidłowy proces?”
Trump wybrał taką drogą już wcześniej – przy czym poszedł nią wielokrotnie – poczynając od dwóch tuzinów kobiet, które twierdzą, że molestował je lub fizycznie napastował. Jego była żona, Ivana Trump, kiedyś już skarżyła się, że ją zgwałcił, wściekły na złe spinki do włosów. Później powiedziała, że jednak nie miała dosłownie na myśli “gwałtu”.”
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/trump-ufa-mezczyznom-tylko-mezczyznom/rjfr3bf
zabawne jak akcja zgnoic frajera nie daje efektow, nagle one odwoluja zeznania i zostaja z tym niby swoim “oprawca”
bo potrzebuja jego kasy. jak to jedna kurwa na sympatii kiedys odpowiedziala, wole z obitym ryjem jezdzic mercedesem, niz z jakims biedakiem w maluchu

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

a dla tych co nie ogladaja a powinni dzis wystartowal 7my sezon homeland, pokazuja tam jak gdy baba zostanie prezydentem jak kieruje sie emocjami i stwarza sztuczny zamach na nia, by pozbyc sie konkurencji, w 7 sezonie wszyscy aresztowani i jeszcze nie aresztowani beda probowac obalic tyranke.
w polityce akurat trzeba logiki a nie emocji. gdy baby zaczely rzadzic 50 lat temu to teraz upada nasza cywilizacja

Gość24
Gość
Gość24

Jednak zauważ że w Polsce są w niektórych partiach wprowadzane parytety. W UE jest już parytet płci w polityce, a i należy się zastanowić czy one rzeczywiście idą pomagać ludziom, bo ja mam wrażenie że idą po ciepło posadkę.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

prawdziwy obraz feministki nawet chora psychicznie dala sobie wmowic, ze jest modelka
https://kobieta.onet.pl/moda/tess-holliday-ludzie-smieja-mi-sie-w-twarz-kiedy-slysza-ze-jestem-modelka/np8tr09

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

https://techcrunch.com/2018/01/08/james-damore-just-filed-a-class-action-lawsuit-against-google-saying-it-discriminates-against-white-male-conservatives/
brawo czas siedzenia cicho sie skonczyl, czas zaczac walczyc z kurwami i dyskryminacja bialych mezczyzn, co chwile wszedzie pokazuja to samo, nawet glosno to mowia i przyznaja sie i trzeba ich za to zgnoic jak bbc, jak labour jak feminazi. to biali mezczyzni utrzymuje ten burdel i pisanie ze zakaz wstepu dla bialych mezczyzn to jest kurwa najwiekszy seksizm, rasizm i dyskryminacja jaki ten swiat widzial i to jest legalne dzis, bo nikt dotad nie mial jaj sie przeciwstawic. czas na nasze marsze przeciwko kurwom

Achtung
Użytkownik
Achtung

Znałem fajnego gościa. Przesympatyczny i dobry człowiek. Ciężko pracujący przedsiębiorca, niepijący, niepalący, kochający swoich dwóch małych synków nad życie. Każdy grosz zaniesiony do domu. Facet rano odprowadzał synków do szkoły, żegnał się z nimi czule i biegł do roboty. Matka nie pracowała, kursowała między kosmetyczką, fitnesem, galerią handlową a fryzjerem. Dzieci traktowala dość chłodno. Po jakimś czasie w ich życiu zaszły radykalne zmiany. Mąż pozbawiony został połowy wypracowanego majątku, usunięty ze wspólnego mieszkania i rozwiedziony z synkami. Zasądzone zostały duże alimenty. Baba “ułożyła sobie życie” z bogatszym (dużo starszym i strasznie nieatrakcyjnym facetem), Zatrudnili służącą, która od tej pory odprowadzała chłopców do szkoły. Spotkałem ojca na mieście. Kiedy mi o tym opowiadał, płakał.

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

kolejny przyklad na to jak baby sa tepe, puste i narcystyczne i jak to cale insta i wlasny lans to podnosza swoja samoocene same, bo nikt im nigdy nie powie, ze sa piekne. a lata leca, nawet nikt na walentego im nic nie da:) jak to juz kiedys jedna pani co zmadrzala i zrezygnowala z insta, komentuje sie i faloluje zeby inni robili to samo do ciebie, to taki sam falsz jak lajki na fb ale nie ma dis-lajkow bo bylby to hejt
https://noizz.pl/spoleczenstwo/roserent-poland-instagramowa-wypozyczalnia-roz/qj7sxqv?placement=WidgetSeeAlsoExtended&position=15
a tu znow kolejny przyklad lewackiego pustaka z kolejnym pustakiem z kolkami w uszach, nie ma nic bardziej obrzydliwego. te dziary, piercing
http://muzyka.onet.pl/newsy/jakub-krystyan-z-idola-nagral-teledysk-z-wnuczka-leszka-millera/bfnpdr

Wielki Mizogin
Gość
Wielki Mizogin

jakby ktos nie wiedzial jak prawidlowo sie traktuje kobiety, jak je trzeba wyprowadzac na spacer by jak feminazi nie pluly jadem i nie gryzly pobocznych facetow
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3693083/Candyman-Travers-Beynon-beds-four-women-night-Gold-Coast-Candyshop-mansion.html

Lionheart1986
Gość
Lionheart1986

Jeżeli dziewczyna/żona robi Ci jazdy, nie pożąda Cię i idealnie wpisuje się w opisane tu zachowania to odpowiedź jest bardzo prosta 😉
NIE JESTEŚ JEJ PIERWSZYM WYBOREM. Wybrała cię z rozsądku, lekiem przed samotnością, strachem przed tym że nikt lepszy się nie trafi lub zwyczajnie dlatego że to wstyd przed koleżankami i rodziną być samemu. Jestem zdziwiony że Kobiety tak potrafią. Nie kochać kogoś ale z nim być. Potrafią sobie nawet same wmawiać że są w szczęśliwym związku ale tak naprawdę nie kochają Mężczyzny z którym są. Jest to przykre bo Kobiety świadomie się unieszczęśliwiają i ciągną za sobą nieświadomego Mężczyznę…

FanatykMGTOW
Gość
FanatykMGTOW

Jestem zdziwiony że Kobiety tak potrafią. Nie kochać kogoś ale z nim być.

Ale tak na prawdę, czy według Ciebie mężczyznom się to nie zdarza? Nie raz widziałem, że ktoś trwał w związku (nie-małżeńskim, bezdzietnym, więc z pozoru łatwym do zakończenia), prawdopodobnie dla samego “female validation”. Przynajmniej ja nie widziałem między tymi osobami żadnej więzi, oraz z różnych spontanicznych wypowiedzi mężczyzny nie dało się dostrzec żadnych poszlak, że cokolwiek go do niej przyciąga.

Lionheart1986
Gość
Lionheart1986

Uzupełniam o link bo temat otwiera oczy na pewne sprawy 😀
https://f.kafeteria.pl/temat/f4/slub-bez-milosci-p_6970655/2

Bambol
Gość
Bambol

Piszę do Ciebie i do Was z perspektywy gościa mocno po 40 po rozwodzie mającego sporo kontaktów z podobnymi sobie.
Ciekaw jestem Twoich doświadczeń i opinii. W moim otoczeniu jest fala rozstań i rozwodów. Pary które się nie rozwodzą też często są ze sobą tylko z przymusu (wspólne dzieci kredyty itp…)
Mi chodzi jednak o coś innego. Jestem raczej towarzyski i ludzi mi się zwierzają. Faceci opowiadają o powodach rozstań i opowiadają kobiety. Faceci najczęściej chcą spokoju i swobody seksualnej bo ich partnerki albo już im się znudziły albo stały się mało atrakcyjne psychicznie lub fizycznie za to bardzo dużo wymagają od nich. Wątek można ciągnąć ale nie o to mi akurat chodzi.
Problemem jest to co słyszę o mężczyznach, od moich znajomych. Często znamy się długo i koleżanki lub znajome dziewczyny opowiadają o powodach rozstań.
To co słyszę jest dosyć przerażające. Tak punktowo aby łatwiej było.
1.Nic nie robił w domu, w niczym nie pomagał tylko zajmował się sobą.
2.Nie zajmował się prawie w ogóle dziećmi .
3.Zdradzał mnie wielokrotnie i to w sposób otwarty, np. otrzymywał telefon w nocy i jechał do kochanki
4.Nie dawał pieniędzy na utrzymanie domu prawie wcale.
5.Pił codziennie i grał w gry komputerowe i oglądał pornosy tylko.
Te punkty jeszcze ogarniam, szczególnie rozumiem potrzeby seksualne poza związkiem. Osobiście uważam że monogamia seksualna jest bardzo złym pomysłem
Teraz coś czego nie rozumiem i jeśli tak byłoby to potępiam.
Pamiętajmy jednak że dotyczy to moich dobrych kolegów czasem przyjaciół i opowiadane jest przez ich byłe kobiety które też są moimi dobrymi znajomymi.
1.Bił mnie i maltretował fizycznie i psychicznie od lat. Wyzywał od najgorszych i to wszystko przy dzieciach
2.Znęcał siew każdy możliwy sposób
3.Poniżał mnie i gwałcił
4.Tłuk dzieci i wyżywał się na nich
5.Molestował dzieci
6.Okradał mnie i ciągle oszukiwał finansowo, zaciągał pożyczki i kredyty których nie spłacał
Pytanie co jest prawdą i o co tu chodzi? Mówimy tu powiedzmy o kilku moich znajomych, normalnych i przeciętnych facetach, których nigdy bym nie podejrzewał o takie zachowania (poza oglądaniem pornosów i seksem poza małżeńskim) Są to goście w różnym wieku ale generalnie po 40 i z wykształceniem wyższym. Jak takie słowa interpretować. Czy dziewczyny kłamią? Jeśli tak to po co? Czy faceci rzeczywiście w domu po latach stają się bestiami i oprawcami?

Michal
Gość
Michal

Co byście zrobili w takiej sytuacji ???? Odebrałem telefon – już jako wolny człowiek bo minęło parę tygodni – od mojej byłej, że w moim domu są narkotyki. Wcześniej byłą parę dni zabrać swoje ostatnie rzeczy. Oczywiście wszystkiego się wyparła że nie jej tylko moje – przecież jesteś dilerem i dlaczego kłamie ? SZOK. No co milczysz ???? Zaraz psy będą u Ciebie w domu i znajdą. NIE MASZ SZANS się wytłumaczyć że to nie Twoje skoro to Twój dom a potencjalnych skrytek jest tysiące. Mówię że to nie moje – a ona na bezczela a ja nie wiem czyje ale w Twoim domu i zmartwiło mnie to i zgłosiłam na policję ( MUSIAŁA przy zabieraniu rzeczy podrzucić bo nie jestem i nie byłem żadnym dilerem mam normalną robotę i kierownicze stanowisko ). Aktualnie sprawa się ciągnie. MASAKRA !!! I jak myślicie komu wierzy policja i prokuratura ? Roztrzęsionej wystraszonej kobiecie zatroskanej o społeczeństwo ( gra ) czy facetowi ?