10 marca 2018, Dzień mężczyzn

Dzień mężczyzn to kolejny dobry dzień do świętowania i przypomnienia sobie kim jesteśmy jako mężczyźni. Dla kobiet więcej, dla przypomnienia sobie, że mężczyzna to też człowiek, też ma swoje potrzeby, a nawet uczucia (a jak ciężko się przyznać), a święta nie są tworzone tylko po to, by to kobiety cały czas adorować. Wiele kobiet niestety traktuje każde takie święto jako święto dla siebie samej i nie szuka okazji, by obdarować mężczyznę czymś więcej niż tylko np. sobą lub nową bielizną na sobie samej. Warto jednak sobie odpowiedzieć na pytanie co to jest męskość. Czy tak jak się pokazuje: bicepsy, jak się mówi medialnie lub historycznie: agresja, o czym mówi się mniej: posiadanie zasad, samoświadomość, odpowiedzialność, chęć rozwoju, próbę dania czegoś społeczeństwu, w tym dbanie o to jak wygląda kobiecość i rodzina. Jesteśmy różni i według mnie to dobrze. Każdy może się czegoś nauczyć od drugiego, gdy nie jesteśmy klonami o jednakowym charakterze i usposobieniu. Każdy niech sobie odpowie sam – a przecież według statystyk aż 80% czytelników tej strony to mężczyźni. No chyba że kobiety się ukrywają i czytają po cichu 😉

Życzenia na dzień mężczyzn (płeć zapomniana!)

Dziś warto złożyć nam wszystkim życzenia (stawiamy sobie wirtualną kratę browarów):

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.

Dobrych kobiet, które są wsparciem i umilają życie, a nie podcinają skrzydła sącząc jad, będąc roszczeniowymi. Które uczą się jak nas uzupełniać. Które lubią seks, nie tylko gdy są biorcami, by migren miały jak najmniej ale do tego i im trzeba wyższej świadomości jak się rozluźnić i czerpać frajdę z tego naturalnego aktu, który poprawia zdrowie fizyczne i psychiczne.

Żeby wasze związki nie wyglądały tak:

dzień mężczyzn

Co więcej życzyć? Poukładania w głowie, także w kontekście relacji damsko-męskich, czy rodzinnych.

Dobrych wyników w pracy i by szef tak nie wk…

Czyli luzu.

I na MŚ, by Polacy nam sprawili wiele radości, a kobiety były wyrozumiałe, że w tych dniach możemy nie być “w stanie”. To tak ode mnie, ale w zależności każdy z nas lub inne rzeczy i oglądanie piłki nożnej może go nie bawić. Ale są inne dziedziny i mam nadzieje też będą nas cieszyć.

A ja sobie życzę, bym miał motywację do dalszej pracy i aby strona przetrwała, by znaleźć też wsparcie finansowe na dokonanie tego wszystkiego. Niech też będzie nas coraz więcej.

Pewnie o czymś zapomniałem…

A! Feminizm w tej formie musi zostać zniszczony

dzień mężczyzn

Jak zawsze zapraszam na nasz profilowy fanpage na facebooku, by pokazać, że jesteście z nami:

Ciekawostka dnia: ostatnio kilkadziesiąt ludzi wchodzi na moją stronę wyszukując frazę: kopulacja zwierząt…

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o